Your dream can be real

Stauder holding

Sme PR, reklamná a marketingová agentúra, ktorá sa nestráca ani vo svete onlinu.

Klientom poskytujeme komplexné reklamné a marketingové služby, zameriavame sa na video, TV tvorbu, realizujeme štátne zákazky a robíme kvalitnú dokumentaristiku.

Jasmina Stauder

Jasmina Stauder

CEO

Naša šéfka, sedemhlavá dračica Jasmina, nie je len tak niekto. Kým založila vlastnú agentúru, zbierala skúsenosti na rôznych postoch. Zopár rokov sa starala o texty predsedu vlády, spolupracovala na projekte Infoservis plus (forma vládneho PR), bola dlhoročná hovorkyňa Slovenského zväzu výrobcov tepla a v neposlednej miere propagátorka vedy a výskumu SR v rámci 8-ročnej spolupráce s Centrom vedecko-technických informácií SR. Je to aj špecialistka na politický marketing a mediálny lobing.
Petra Velčovská

Petra Velčovská

Creative director

Kučeravý drobec s veľkým srdcom, ktorý vymenil tanec za grafický dizajn. Doma je aj vo fotografii, webdizajne a v marketingu. Ako kreatívna riaditeľka si okrem kreatívy a klientskych zadaní musí poradiť s troma chlapmi. A to jej nerobí problém. Ale ani doma to nemá o nič ľahšie. Život jej osladil cynický kocúr menom Charlie. 
Romana Stauder

Romana Stauder

Junior account manager

Dlhovlasá študentka práva, príležitostná modelka a učenlivá mladšia accountka, ktorá je presne tam, kde ju potrebujeme. Či už v reklame pre Dior, alebo na mystery shoppingu.
Miro Damonson

Miro Damonson

Kreatívec

Miro sa nezdráhal opustiť umelecké prostredie a skočiť na stranu reklamy. Časom zistil, že mu to chýba, a tak do svojej videotvorby vnáša čoraz viac a viac kreativity. Strih, after efekty či hudba do videa… poradí si so všetkým. Predovšetkým s tou hudbou, veď je skladateľ.
Michaela Laučeková

Michaela Laučeková

Agentúrna asistentka

Miška je náš dobrý anjel, ktorý sa o nás perfektne stará. Je pohodová, vždy usmiata a humor jej nechýba. Do miestnosti s ňou vstupuje vždy dobrá nálada. Je to dobrá duša, bez ktorej si nevieme predstaviť pracovný deň.

Externí spolupracovníci

Miro Ardon - Pardon production

Miro Ardon - Pardon production

Strih, kamera

Miro vyštudoval masmediálnu komunikáciu, venoval sa stand-up comedy, herectvu a réžii, no našiel sa vo videotvorbe. Kamera, strih a fotografia ho živia už viac ako 8 rokov. Promo video pre stavebnú firmu, ovčiu farmu alebo beauty salón vytvorí s úsmevom, ale jeho šálka kávy sú rýchle autá. 

Peter Culka - Feel free production

Peter Culka - Feel free production

Fotografia

Peter sa riadi heslom: „Miluj, čo robíš a rob, čo miluješ.“ Sám sa našiel vo fotografii, ktorej sa venuje od dvadsiatky. Má za sebou roky práce na voľnej nohe, fotenia svadieb, komerčné projekty, ale free sa cíti v horách a prírode, kde by chcel žiť stále. Tento sen sme mu aspoň na pár týždňov splnili a život v horách si skúsi počas nakrúcania dokumentu o Tatrách.
Matej Werther Košecký

Matej Werther Košecký

Strih, kamera

Matejov život je trek a vlak. Keď práve nebehá s kamerou v Keni, tak je určite v Arménsku alebo s nami v Tatrách. Hlavu si rád prečistí chôdzou, ale to pravé orechové je 30 km v nohách. Alebo sa vozí vlakom a cesty si filmuje. Jeho prácu nájdete aj v TASR, TV Joj a iných médiach. Werther skrátka neobsedí.

Pin It on Pinterest

Share This